Bed & Breakfast - 1 *

Kompletní nabídka veškerého ubytování v Jerup. Najděte si jeden z penzionů a nocleh se snídaní přímo ve městě, nebo i v okolí Jerup, kde najdeme města Bratten Strand, Strandby, Ålbæk, Klitlund a Bunken.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


2 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 2 1 

1. Jerup Bed & Breakfast 

Foto: Jerup Bed & Breakfast
Pokojů: 5
Hodnocení hostů
84 %

Jerup Bed & Breakfast provides accommodation with a terrace and free WiFi, and is located in Jerup. Some units have a seating area and/or a patio. Skagen is 27 km from the bed and breakfast.

Hotely v okolí Jerup

V důsledku malého množství ubytovacích zařízení v Jerup jsme rozšířili nabídku výsledků také o ubytování v blízkém okolí Jerup. Tato další ubytovací zařízení jsou řazena dle vdálenosti od Jerup.


2. Fru Møllers Bed & Breakfast 

Foto: Fru Møllers Bed & Breakfast
Lokalita: Ålbæk
Vzdálenost: 3.1 km
Pokojů: 6
Hodnocení hostů
75 %

Located 20 minutes’ drive from both Skagen and Fredrikshavn, this B&B is also a 5-minute walk from the Aalbæk Train Station. It offers individually decorated guest rooms and an in-house café. Guest rooms at Aalbæk Gl.

Pokoje

Jednolůžkový pokoj se společnou koupelnou
osoba535 - 590 DKK za noc
Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí a společnou koupelnou
osoby635 - 725 DKK za noc

2 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 2 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: